Описание
Водій Лазько на підставі товарно-транспортної накладної перевозив сільськогосподарську продукцію з поля у сховище. Підчас виконання останньої ходки він викрав сільськогосподарську продукцію на суму 762 гривні.
Кваліфікуйте дію Лазька.
Курсовые, контрольные работы, задачи для студентов любого уровня сложности
Водій Лазько на підставі товарно-транспортної накладної перевозив сільськогосподарську продукцію з поля у сховище. Підчас виконання останньої ходки він викрав сільськогосподарську продукцію на суму 762 гривні.
Кваліфікуйте дію Лазька.
Самойленко, раніше судимий за крадіжки індивідуального майна громадян (судимості не зняті і не погашені), прийшов до гуртожитку, де мешкала його знайома Петрашевська. Однак останньої в кімнаті не було. Сподіваючись, що вона зайшла до когось із дівчат, Самойленко став відчиняти двері інших кімнат, але там нікого не було. Виходячи з однієї із кімнат, Самойленко побачив на тумбочці норкову шапку вартістю 1210 гривень, яку він викрав, і пішов з гуртожитку.
Кваліфікуйте дії Самойленка.
Гр. С – продавець продовольчого магазину – розтратила гроші в сумі 261 тис. грн., що належать товариству “Колосся”. Бажаючи сховати нестачу, гр. С. в 2 години ночі підпалила будинок, на першому поверсі якого знаходився магазин, а на другому – проживали мешканці. Унаслідок пожежі цілком згорів будинок і загинуло двоє дітей, які проживали на другому поверсі, а їх батьки працювали в другу зміну.
Кваліфікуйте дії гр. С.
Збираючи на світанку гриби, Паліїв кинув у ріку недокурок сигарети. Поверхня води спалахнула, полум’я поширилося на кілька кілометрів і знищило в двох селах мости, а також був спалений трактор, що знаходиться біля річки. Сам Паліїв одержав опіки.
Було встановлено, що в результаті аварії на нафтопроводі в річку потрапило 4 тонни пального, однак Паліїв про аварію, що відбулася, не знав.
Що таке провина, чим визначається її зміст, сутність, ступінь і форми?
Дайте аналіз дій Паліїва?
Чи зміниться рішення питання, якщо Паліїв знав про аварію, однак у тумані переплутав річку з протокою?
Громадяни Коротаєв, Паньковськнй і Чубар створили організовану злочинну групу, яка, діючи під прикриттям фірми «Праця за кордоном», активно пропагувала серед молодих жінок виїзд за кордон нібито для роботи хатніми робітницями і прибиральницями. Фактично за домовленістю з іноземними сутенерами вони вивозили жінок для використання поза їхнім бажанням у сфері секс-бізнесу, тобто у ролі повій. Усього у такий спосіб за кордон було переправлено 23 жінки, три з яких, не маючи змоги повернутися, покінчили життя самогубством.
Кваліфікуйте дії Коротаєва, Паньковського і Чубаря.